Zajęcia dodatkowe


Zajęcia dodatkowe - 2018/2019

 

Imię i nazwisko Rodzaj zajęć, klasa, dzień tygodnia, godz.
Elżbieta Czubaszek Koło j. angielskiego „Z angielskim przez świat” – klasa VI – środa – 8.30 – 9.10
Hanna Dziubkowska Zespół wyrównawczy – klasa III SP – piątek – 13.00 – 13.45
Krzysztof Ficek Koło dziennikarskie – klasy VI-VII SP i III Gim. – czwartek – 8.00 – 8.25
ks. Tomasz Jankowski Zajęcia sportowe - (SP i G) - czwartek – 19.00 – 20.00
Zajęcia muzyczne – (SP i G) - sobota – 11.00 – 12.00
Witold Kaczmarek Konsultacje przedmiotowe z biologii i fizyki (SP i G) – wtorek – 7.40 -8.25
Anna Kalinowska Konsultacje przedmiotowe z matematyki – SP – piątek – 7.40 -8.25
Jolanta Kanios Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – klasa VI - czwartek – 8.25 – 9.10
Marta Kmiecik Pomoc w nauce – klasa IV a – środa – 13.45 – 14.40
Karol Kosik Zespół muzyczny – (SP i G) – piątek – 12.10 – 12.55
Mariusz Kurkus SKS – klasa IV b SP – wtorek – 9.00 – 10.00
SKS – klasa IV b SP – środa – 13.55 – 14.40
Mirela Kurnik

Zespół wyrównawczy – klasa II – czwartek – 13.00 – 13.45
Zajęcia biblioteczne - klasa II - GBP w Grucie

- raz w miesiącu - wtorek - 12.10 - 12.55

Małgorzata Lazarowicz Koło przyrodnicze – klasa I SP – piątek – 12.10 – 12.55
Zespół wyrównawczy – klasa I SP – wtorek – 13.00 – 13.45
Aldona Maćkowiak Konsultacje przedmiotowe z matematyki klasa IV a
– poniedziałek – 10.10 – 10.55
– piątek – 7.30 – 8.15
– piątek – 12.10 – 12.55
Iwona Murak Konsultacje przedmiotowe – klasy V a, VII SP, III a G – wtorek – 7.40 -8.25
Anna Piasecka Koło plastyczne – klasa IV b wtorek – 8.25 – 9.10
Tomasz Piwowarski Konsultacje przedmiotowe z historii (SP i G) – środa – 14.45 – 15.30
Katarzyna Rafalska Koło Przyjaciół Książki
Joanna Różańska Konsultacje przedmiotowe z chemii i geografii (SP i G) – czwartek – 7.40 -8.15
Marzena Samborska Koło języka angielskiego - klasa IV a SP - 'Play with English' – wtorek - 13.00 - 13.45
Koło języka angielskiego - klasa III b G - piątek - 8.00 - 8.25
Zajęcia popołudniowe - TEA TIME - raz w miesiącu - środa -15.30 do 17.30
Joanna Sokołowska SKS – klasa II SP – wtorek – 12.10 – 12.55
Janina Śródka Koło języka polskiego – klasa – VII SP – środa – 14.45 – 15.30
Joanna Witkowska Szkolne koło Caritas – w ramach potrzeb
Gabriela Wojtaś Zajęcia aktywizująco-wyrównawcze – klasa III SP – czwartek – 12.10 – 12.55
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – klasa I SP - poniedziałek – 7.00 – 8.00
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – klasa I SP - wtorek – 7.00 – 8.00
Aleksander Zadykowicz SKS – SP i Gim. – poniedziałek – 7.30 – 8.15
SKS – SP i Gim. – środa – 7.30 – 8.15
Bożena Zadykowicz

Zespół wyrównawczy – klasa V b – poniedziałek – 7.30 – 8.15
Konsultacje przedmiotowe z języka polskiego

– klasy IV a,b, V b, VIII a, VIII b – czwartek – 7.40 -8.15

Roman Zadykowicz Konsultacje przedmiotowe z matematyki – SP i Gim. – codziennie – 7.30 -8.15